Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Proiecte Europene

buton proiecte europene

Iaz Batal

banner iazbatal fazare

Protecția consumatorilor

InfoCons

Serviciul de urgență 112

112 logo

Events calendar:

<<  June 2022  >>
 Mo  Tu  We  Th  Fr  Sa  Su 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Urmatoarele evenimente:

No current events.

Bilete online

buton teatrul national

Salvați copiii

salvati-copiii-logo

Autoritatea Națională Turism

banner aut nat.fw

SIS II

sis2 

Wikipedia:

wikipedia


Comunicate de presa

Title Filter     Display # 
# Article Title Date Hits
101 În atenţia operatorilor economici şi a producătorilor locali! Tuesday, 19 November 2019 3761
102 Consilierii locali refuză din nou să voteze rectificarea bugetară! Thursday, 14 November 2019 4345
103 Surprize colorate pentru preșcolari și elevi de la trei unități de învățământ din Târgu Mureș Tuesday, 05 November 2019 4164
104 Dr. Dorin Florea: "Consilierii locali au săvârșit un abuz în cel mai clar și corect termen" Tuesday, 29 October 2019 4512
105 Proiecte europene! - Noi spaţii verzi de agrement, sport şi sănătate în Târgu Mureş! Friday, 18 October 2019 4506
106 Proiecte europene câştigate! - Centru multifuncţional modern pe strada Dealului Wednesday, 16 October 2019 4513
107 Expoziție coreeană, în Cetatea din Târgu Mureș Monday, 14 October 2019 4332
108 Grupul statuar Școala Ardeleană va străjui Cetatea din Târgu Mureș! Tuesday, 08 October 2019 5040
109 Ziua Mondială a Animalelor, sărbătorită la Zoo, printr-o campanie umanitară derulată de Primăria Târgu Mureș Wednesday, 02 October 2019 4700
110 "Managementul calității în administrația publică locală – Exemple de bune practici" Tuesday, 01 October 2019 4335
111 Solidaritate și implicare cu ocazia Simfoniilor de Toamnă în ediția 2019 Monday, 30 September 2019 4722
112 Cinci exemplare noi au ajuns la Grădina Zoologică din Târgu Mureș: trei maimuțe din specia macac japonez și doi coati! Animalele, confiscate de la o persoană fizică, pot fi admirate deja de vizitatori. Monday, 23 September 2019 4401
113 Autobuze ecologice pentru transportul public de călători al Municipiului Tîrgu Mureș Thursday, 19 September 2019 4268
114 Din 30 septembrie se reiau cursurile gratuite de înot pentru copiii din Târgu Mureș! Monday, 16 September 2019 4148
115 Primăria Târgu Mureș a obținut finanțare nerambursabilă pentru 32 de autobuze electrice! Thursday, 05 September 2019 4599
116 Se circulă din nou pe podul Mureș! Thursday, 05 September 2019 3559
117 Bazinul Olimpic din Weekend își continuă activitatea și după 1 Septembrie 2019! Thursday, 29 August 2019 3814
118 Din 1 septembrie 2019, Bazinul Olimpic din Weekend își întrerupe activitatea! Tuesday, 27 August 2019 5495
119 Experiență unică pentru micuții internați la Hemato- Oncologie Pediatrică din Târgu Mureș: un tur virtual la ZOO! Monday, 26 August 2019 4253
120 Fiecare toamnă se lasă cu șantaj de neconceput! Friday, 23 August 2019 4110
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 6 of 64
buton MOL
buton rabla
buton masuri covid19
buton dfltgm
buton prog sitpf

Noutăți

BP
buton birou unic
buton parcare
buton prog acte identitate online
buton prog casatorii online2
buton prog transc online2
buton recomandari sezon estival
buton harta targu mures
buton program transport local

Posturi vacante

buton posturi vacante

Projects. Strategies

BannerMyCity - EN3
banner_proiecte_en
Digital Mures
banner_oras_eco_en
banner_pug
banner_arh
 

Secțiune RUTI conform SNA

banner anticor.fw 

Social network:

FacebookTwitterYoutube

Vizitatori

Azi:368
Ieri:1556
Săptămânal:368
Lunar:40374
All4157264