Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Uniós projektek

buton proiecte europene

Proiecte PNRR

buton pnrr

POIM 2014 - 2020

buton poim

EU4Business

eu4business

Zagytározó

banner iazbatal fazare

Fogyasztóvédelem

InfoCons

112-es segélzhívó szám

112 logo

Ziua informării preventive

ziua inform preventive

fiipregatit.ro

fiipregatit.ro

Eseménynaptár

<<  Április 2024  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Urmatoarele evenimente:

No current events.

Online jegyek

buton teatrul national hu

Mentsük meg a gyerekeket!

salvati-copiii-logo

Országos Turisztikai Hatóság

banner aut nat.fw

SIS II

sis2 

Wikipedia:

wikipedia_hu


A marosvásárhelyi közösség 2020. szeptember 27-én a város vezetőjévé választott. Az eredmények egyértelműen mutatják, hogy az általunk, a változtatni akarók által képviselt jövőkép elnyerte a városlakok bizalmát. Köszönöm a megbízást, az ezzel járó rengeteg feladatot és felelősséget. Polgármesterségemmel nem kevesebbet vállaltam, mint városunk virágzó és együttérző közösséggé való szervezését.  

Felcsillant a remény és most a lehetőség is itt áll előttünk. Együttműködéssel, rengeteg munkával képesek vagyunk városunkat fejlődő pályára állítani. A bizalom, amellyel megelőlegeztek kölcsönös. Hiszek a közösség és a kitartó munka erejében.

Nap mint nap együtt kell dolgoznunk, azon, hogy városunkat az átláthatóság, a nyitottság és a XXI. századi korszellem járja át. Lehetőséget kell teremtenünk fiataljainknak, hogy itthon tervezzenek, majd építsenek jövőt. Lehetőséget kell adnunk a befektetőknek, hogy munkahelyeket teremtsenek.

Bolyais öregdiákként tudom milyen Vásárhelyen tanulni és azt is tudom milyen Kolozsvárról és Budapestről hazajönni. Ahogy valamikor érdemes volt visszatérni, úgy ma is az kell legyen! A mi feladatunk, hogy ezért minden tőlünk telhetőt megtegyünk. A Kövesdombon és a többi lakónegyedben is legalább olyan élet legyen, mint egykor volt.

Minden esélyünk megvan rá, hogy újra vezető erdélyi várossá váljunk, mind gazdaság, mind életszínvonal tekintetében. Versenyhelyzetet kell teremtenünk, hogy fiataljaink büszkék legyenek. Európai színvonalú városi mobilitás, megfelelő közbiztonság, sport- és rekreációs lehetőségek megteremtése a cél, hogy Marosvásárhely egy olyan hely legyen, ahol öröm tanulni, alkotni, dolgozni és megpihenni.

Hat gyermek édesapjaként érzek és gondolkodom. Szeretném, hogy gyerekeim itthon, otthon érezzék magukat és meggyőződésem, hogy a marosvásárhelyiek mind ugyanezt akarják gyermekeiknek. Minden hivatalban töltött napomon ezért fogok dolgozni, és kérem önöket, hogy legyenek partnereim városunk újjáépítésében.

Dolgozzunk együtt a kölcsönös tiszteletet és az egyenlő bánásmódot szem előtt tartva és városunk életre kel!

Tisztelettel,
Soós Zoltán, Marosvásárhely polgármestere

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com


Vissza

Alegeri2024 hu

buton MOL hu

buton program transport local hu

buton program multianual sustinere familii

Grafic lunar colectare deseuri

buton spclep
buton spclep
buton weekend hu
seretirgumures
dastgmures hu
buton dfltgm hu
buton prog sitpf hu

Újdonságok

BP hu
buton birou unic hu
buton parcare hu
buton prog acte identitate online hu
buton prog casatorii online2 hu
buton prog transc online2 hu
buton studiu parcari2 hu
buton recomandari sezon estival hu
buton harta targu mures hu

Betöltendő állások

buton posturi vacante hu

Projektek. Stratégiák

Banner planificare strategica
Banner SIPOCA
Banner POCA
buton plan mobilitate urbana hu
buton sidu hu
buton calea verde hu
buton paed hu
buton gal hu
buton orasul eco hu
buton puzcp hu
buton plan urbanistic general hu
Concurs CIPS hu 180
Banner PtaCuzaVodaHU 180
BannerMyCity - HU3
Concurs AMSP3
buton atelier urban peisagistica hu
banner_proiecte1
Digital Mures
buton cetatea medievala hu

Secțiune RUTI conform SNA

banner anticor.fw 

Társadalmi hálózatok

FacebookTwitterYoutube

Látogatók

Ma:837
Tegnap:619
A héten:8819
A hónapban:16309
Összesen5051321