Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Uniós projektek

buton proiecte europene

Proiecte PNRR

buton pnrr

EU4Business

eu4business

Zagytározó

banner iazbatal fazare

Fogyasztóvédelem

InfoCons

112-es segélzhívó szám

112 logo

fiipregatit.ro

fiipregatit.ro

Eseménynaptár

<<  Május 2023  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Urmatoarele evenimente:

No current events.

Online jegyek

buton teatrul national hu

Mentsük meg a gyerekeket!

salvati-copiii-logo

Országos Turisztikai Hatóság

banner aut nat.fw

SIS II

sis2 

Wikipedia:

wikipedia_hu


 

 

A polgármester tanácsadója, Claudiu Maior résztvett annak az ötödik alkalommal megszervezett rendezvénynek a hivatalos megnyitóján, amely felhelyezi a várost az orvosvilág nemzetközi térképére. Marosvásárhely ad otthont a Nemzetközi Artroszkópiai Képzésnek 2019. május 29-31. között.

Az európai ortopédia legnevesebb szakemberei találkoztak Marosvásárhelyen, a négy országból érkezett résztvevők romániai kollegáik mellett vesznek részt a tanfolyamon.

„Csak örülni tudok annak, ahogyan városunk érvényesülni tud külföldön. A Maros megyei orvosi közösséget világszerte elismerik, ezek a rendezvények pedig a marosvásárhelyi orvosokra jellemző szakmaiság bizonyítékai. Azt kívánom a meghívottaknak, hogy érezzék jól magukat a városunkban és emlékeztetek, hogy a Marosvásárhelyi Polgármesteri Hivatal támogatja a szakembereket" – mondta a polgármester tanácsadója, Claudiu Maior.

...de a 2018-2019-es tanévzáró ünnepségen is!

Ugyanaznap folyamán Claudiu Maior jelen volt, meghívotti minőségben, több oktatási intézmény 2018-2019-es tanévzáró ünnepségén. A város iskoláinak több ezer végzőse búcsúzott a diákélettől. Az elöljáró a Gheorghe Marinescu Elméleti Líceum és a Traian Vuia Technológiai Líceum fiataljaihoz szólt. „Gratulálok azoknak a diákoknak, akik hűek maradtak a tanulás eszméjéhez. Csupán az oktatás és a kultúra révén lehet felemelni a közösséget. Ugyanakkor gratulálok a tanároknak, akik tudták, hogy tarthatják őket könyvközelben és beléjük nevelték a tanulás iránti szeretetet. Végül, de nem utolsósorban meghajlok a szülők előtt, akik kemény erőfeszítéseket tesznek gyermekeikért. A Marosvásárhelyi Polgármesteri Hivatal mindig támogatta az iskolákat, befektetett az oktatási intézmények korszerűsítésébe és felújításába. Ezután is minden lehetségest megteszünk, hogy megfelelő tanulási körülményeket biztosítsunk a gyermekeinknek" – fogalmazott Claudiu Maior, a polgármester tanácsadója.

Dorin Florea polgármester is jelen volt a marosvásárhelyi Sportcsarnokban az Unirea Főgimnázium ballagási ünnepségén. Beszédében a városvezető gratulált a tanároknak és a szülőknek, a diákoknak pedig sok sikert kívánt a közelgő érettségihez.

Bel- és külkapcsolati osztály – Marosvásárhely Polgármesteri Hivatala

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com


Vissza
buton MOL hu

Események

afis 1 iunie s 2023

Grafic lunar colectare deseuri

buton program multianual sustinere familii

dastgmures hu
buton dfltgm hu
buton prog sitpf hu

Covid-19

buton masuri covid19 hu

Újdonságok

BP hu
buton birou unic hu
buton parcare hu
buton prog acte identitate online hu
buton prog casatorii online2 hu
buton prog transc online2 hu
buton studiu parcari2 hu
buton recomandari sezon estival hu
buton harta targu mures hu
buton program transport local hu

Betöltendő állások

buton posturi vacante hu

Projektek. Stratégiák

Banner planificare strategica
Banner SIPOCA
Banner POCA
BannerMyCity - HU3
Concurs AMSP3
buton plan mobilitate urbana hu
buton sidu hu
buton calea verde hu
buton paed hu
buton gal hu
buton orasul eco hu
buton puzcp hu
buton plan urbanistic general hu
buton atelier urban peisagistica hu
banner_proiecte1
Digital Mures
buton cetatea medievala hu

Secțiune RUTI conform SNA

banner anticor.fw 

Társadalmi hálózatok

FacebookTwitterYoutube

Látogatók

Ma:1324
Tegnap:975
A héten:1324
A hónapban:38917
Összesen4614467